УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

—-

ОГЛЯД

Цей веб-сайт управляється torross.in.ua. На всьому сайті терміни “ми”, “нас” і “наш” відносяться до torross.in.ua пропонує цей сайт, включаючи всю інформацію, інструменти та послуги, доступні на цьому сайті, вам, користувачеві, за умови, що ви приймаєте всі умови, положення, політику та повідомлення, викладені тут.

Відвідуючи наш веб-сайт та/або купуючи щось у нас, ви берете участь у нашому “Сервісі” і погоджуєтеся дотримуватися наступних умов та положень (“Умови надання послуг”, “Положення та умови”), включаючи додаткові умови, викладені тут та/або доступні за гіперпосиланням. Ці Умови надання послуг застосовуються до всіх користувачів Сайту, включаючи, без обмежень, користувачів, які є браузерами, торговими посередниками, клієнтами, продавцями та/або творцями контенту.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови надання послуг перед тим, як отримати доступ до нашого веб-сайту або користуватися ним. Отримуючи доступ до будь-якої частини веб-сайту або використовуючи його, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання. Якщо ви не згодні з усіма умовами цієї угоди, ви не можете отримати доступ до веб-сайту або користуватися будь-якими послугами. Якщо ці Умови використання розглядаються як оферта, її прийняття чітко обмежується цими Умовами використання.

Будь-які нові функції або інструменти, які додаються до поточного магазину, також будуть регулюватися Умовами використання (Terms of Service). Ви можете ознайомитися з найновішою версією Умов використання в будь-який час на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку її частину, публікуючи оновлення та/або зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку цього веб-сайту на наявність змін. Ваше подальше використання або доступ до веб-сайту після публікації будь-яких змін означає, що ви приймаєте ці зміни.

Наш магазин розміщений на хостингу Shopify Inc. Вони надають нам онлайн-платформу електронної комерції, яка дозволяє нам продавати вам наші продукти та послуги.

1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні будь-кому з будь-якої причини в будь-який час.

Ви розумієте, що ваш контент (за винятком інформації про кредитну картку) може передаватися незашифрованим і включати в себе (а) передачу через різні мережі; і (б) зміни для задоволення технічних вимог підключених мереж або пристроїв. Інформація про кредитну картку завжди шифрується під час передачі мережею.

Ви погоджуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати і не використовувати будь-яку частину Сервісу, використання Сервісу, доступ до Сервісу або будь-який контакт на веб-сайті, через який надається Сервіс, без прямої письмової згоди з нашого боку.

Заголовки, що використовуються в цій Угоді, включені лише для зручності і не обмежують або іншим чином не впливають на ці Умови.

2. ТОЧНІСТЬ, ПОВНОТА ТА СВОЄЧАСНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, надана на цьому сайті, не є точною, повною або актуальною. Матеріали на цьому веб-сайті призначені виключно для інформаційних цілей і не повинні використовуватися як єдина основа для прийняття рішень без консультацій з оригінальними, більш точними, повними або актуальними джерелами інформації. Будь-яка довіра до матеріалів цього сайту здійснюється на власний ризик.

Цей сайт може містити деяку історичну інформацію. Історична інформація не обов’язково є актуальною і надається виключно в інформаційних цілях. Ми залишаємо за собою право змінювати зміст цього сайту в будь-який час, але не зобов’язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що ви несете відповідальність за відстеження змін на нашому сайті.

3. ЗМІНИ В ПОСЛУГАХ ТА ЦІНИ

Ціни на наші продукти можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Ми залишаємо за собою право змінювати або припиняти надання Сервісу (або будь-якої його частини чи вмісту) в будь-який час без попереднього повідомлення.

Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-яку модифікацію, зміну цін, призупинення або припинення роботи Сервісу.

4 ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ (якщо застосовно)

Певні продукти або послуги можна придбати лише через Веб-сайт. Ці продукти або послуги можуть бути в обмеженій кількості і підлягають поверненню або обміну тільки відповідно до нашої Політики повернення.

Ми доклали всіх зусиль, щоб якомога точніше відтворити кольори та зображення наших товарів, представлених у магазині. Ми не можемо гарантувати, що відображення будь-якого кольору на моніторі вашого комп’ютера буде точним.

Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язані, обмежувати продаж наших продуктів або Послуг будь-якій особі, географічному регіону або юрисдикції. Ми можемо скористатися цим правом у кожному конкретному випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість будь-яких продуктів або Послуг, які ми пропонуємо. Всі описи продуктів або ціни на продукти можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення на наш власний розсуд. Ми залишаємо за собою право припинити продаж будь-якого продукту в будь-який час. Будь-яка пропозиція будь-якого продукту або послуги, зроблена на цьому сайті, є недійсною, якщо вона заборонена.

Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, інформації або інших матеріалів, придбаних або отриманих вами, буде відповідати вашим очікуванням або що будь-які помилки на сайті будуть виправлені.

5. ВІДМОВА ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Ми залишаємо за собою право відмовити в обробці будь-якого замовлення, розміщеного клієнтом. Ми можемо на власний розсуд обмежити або скасувати кількість товарів, придбаних на одну особу, сім’ю або замовлення. Ці обмеження можуть стосуватися замовлень, розміщених одним і тим же обліковим записом клієнта, однією і тією ж кредитною карткою та/або замовлень з використанням однієї і тієї ж адреси для виставлення рахунку та/або доставки. Якщо ми вносимо зміни або скасовуємо замовлення, ми можемо спробувати повідомити вас, зв’язавшись з вами електронною поштою та/або за адресою для виставлення рахунку/номером телефону, вказаним під час замовлення. Ми залишаємо за собою право обмежити або заборонити замовлення, які, на нашу думку, розміщуються дилерами, торговими посередниками або дистриб’юторами.

Ви погоджуєтеся надавати актуальну, повну і точну інформацію про покупку та обліковий запис для всіх покупок, зроблених у нашому магазині. Ви погоджуєтеся оперативно оновлювати свій обліковий запис та іншу інформацію, включаючи адресу електронної пошти, номери та терміни дії кредитних карток, щоб ми могли обробляти транзакції та зв’язуватися з вами за необхідності.

Для більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики повернення.

6. ДОДАТКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Ми можемо надати вам доступ до інструментів третіх сторін, однак ми хотіли б зазначити, що ми не контролюємо і не маємо жодного контролю або впливу на ці інструменти.

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що ми надаємо доступ до таких інструментів “як є” і “як доступно” без будь-яких гарантій, запевнень або умов будь-якого роду і без будь-якого схвалення. Ми не несемо жодної відповідальності, що виникає внаслідок або у зв’язку з використанням вами додаткових інструментів третіх осіб.

Будь-яке використання вами додаткових інструментів, запропонованих третьою стороною, здійснюється виключно на ваш ризик, і ви повинні переконатися, що ви знаєте і приймаєте умови, на яких ці інструменти надаються відповідним постачальником (постачальниками).

У майбутньому ми також можемо пропонувати нові послуги та/або функції через Веб-сайт (включаючи випуск нових інструментів і ресурсів). Такі нові функції та/або послуги також будуть регулюватися цими Умовами.

7. ПОСИЛАННЯ НА ТРЕТІХ ОСІБ

Деякі матеріали, продукти та послуги, доступні через наш Сервіс, можуть містити матеріали від третіх осіб.

Посилання третіх осіб на цьому Сайті можуть перенаправляти вас на веб-сайти третіх осіб, які не пов’язані з нами. Ми не несемо відповідальності за перевірку або оцінку змісту або точності, а також не гарантуємо і не беремо на себе жодної відповідальності за будь-які матеріали або веб-сайти третіх осіб або будь-які інші матеріали, продукти або послуги третіх осіб.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або травми, пов’язані з придбанням або використанням товарів, послуг, ресурсів, контенту або будь-яких інших транзакцій, здійснених у зв’язку з будь-якими сторонніми веб-сайтами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з політикою та практикою третіх сторін і переконайтеся, що ви їх розумієте, перш ніж брати участь у будь-якій транзакції. Скарги, претензії, занепокоєння або запитання щодо продуктів третіх осіб слід надсилати цим третім особам.

8. КОМЕНТАРІ КОРИСТУВАЧІВ, ВІДГУКИ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Надаючи нам будь-яку конкурсну або іншу інформацію (наприклад, конкурсні роботи, творчі ідеї), незалежно від того, чи зробили ви це на наш запит або добровільно, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо редагувати, копіювати, публікувати, поширювати та іншим чином використовувати їх (у будь-який час). Спосіб надсилання таких матеріалів (онлайн, поштою або іншими засобами, такими як “коментарі”) також не має значення. Ми не зобов’язані і не будемо зобов’язані (1) зберігати конфіденційність будь-яких коментарів; (2) виплачувати компенсацію за будь-які коментарі; або (3) відповідати на будь-які коментарі.

Ми можемо, але не зобов’язані відстежувати, редагувати або видаляти контент, який, на наш власний розсуд, є незаконним, образливим, загрозливим, наклепницьким, порнографічним, непристойним або іншим чином неприйнятним, або таким, що порушує інтелектуальну власність Сайту або Умови надання послуг.

Ви погоджуєтеся, що ваші коментарі не порушуватимуть жодних прав третіх осіб, включаючи авторські права, торгові марки, право на недоторканність приватного життя, право на особистість або інші особисті чи майнові права. Вони також не будуть містити наклепницьких або інших незаконних, образливих або непристойних матеріалів, а також не будуть містити комп’ютерних вірусів або інших шкідливих програм, які можуть будь-яким чином вплинути на роботу веб-сайту. Ви не повинні використовувати фальшиву адресу електронної пошти, видавати себе за іншу особу або іншим чином вводити в оману нас або третіх осіб щодо походження коментарів. Ви несете повну відповідальність за всі коментарі та їхню достовірність. Ми не несемо жодної відповідальності і не беремо на себе жодних зобов’язань за коментарі, розміщені на нашому сайті.

9. ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

Надання вами особистої інформації через наш сайт регулюється нашою Політикою конфіденційності.

10. ПОМИЛКИ, НЕТОЧНОСТІ ТА УПУЩЕННЯ

Іноді на нашому сайті може з’являтися інформація, що містить друкарські помилки, неточності або пропуски, які можуть стосуватися описів продуктів, цін, акцій, пропозицій, вартості доставки продуктів, часу доставки та наявності. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію або скасовувати замовлення, якщо будь-яка інформація є неточною, в будь-який час без попереднього повідомлення (в тому числі після розміщення замовлення).

Ми не беремо на себе жодних зобов’язань оновлювати, змінювати або уточнювати інформацію на веб-сайті, включаючи, без обмежень, інформацію про ціни, за винятком випадків, передбачених законодавством. Будь-яке конкретне оновлення або дата оновлення, використана на веб-сайті, не повинна сприйматися як вказівка на те, що вся інформація на веб-сайті була змінена або оновлена.

11. ЗАБОРОНЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ

На додаток до інших заборон, викладених в Умовах використання, вам забороняється використовувати веб-сайт або його вміст (a) з будь-якою незаконною метою; (b) для спонукання інших осіб до здійснення або участі в будь-якій незаконній діяльності; (c) для порушення будь-яких міжнародних, федеральних, провінційних або державних норм, правил, законів або місцевих постанов (d) порушувати наші права інтелектуальної власності або права інтелектуальної власності інших осіб; (e) переслідувати, зловживати, ображати, завдавати шкоди, дискредитувати, залякувати або дискримінувати за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної приналежності, раси, віку, національного походження або інвалідності; (f) надавати неправдиву або оманливу інформацію; (g) розміщувати або передавати віруси або інший шкідливий код, який буде або може бути використаний у будь-який спосіб, що впливає на функціональність або роботу Сервісу або будь-якого пов’язаного веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету; (h) для збору або відстеження особистої інформації про інших осіб; (i) для спаму, фішу, фарму, підстав, павуків, повзучих або скребків; (j) для будь-яких непристойних або аморальних цілей; або (k) для втручання або обходу системи безпеки Сервісу або будь-якого пов’язаного з ним веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету. Ми залишаємо за собою право припинити ваше використання Сайту за порушення будь-якого із заборонених способів використання.

12. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЇ ТА ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми не гарантуємо, не заявляємо і не гарантуємо, що використання вами нашого веб-сайту буде безперервним, своєчасним, безпечним або безпомилковим.

Ми не гарантуємо, що результати, які ви можете отримати від використання сервісу, будуть точними або надійними.

Ви погоджуєтеся з тим, що іноді ми можемо видалити послугу на невизначений термін або скасувати послугу в будь-який час без попередження.

Ви погоджуєтеся з тим, що використання або неможливість використання сервісу здійснюється на ваш власний ризик. Сервіс і всі продукти та послуги, що надаються вам через сервіс (за винятком випадків, прямо зазначених нами), надаються вам для використання на умовах “як є” і “як доступно”, без будь-яких запевнень, гарантій або умов будь-якого виду, явних або неявних, включаючи будь-які неявні гарантії або умови товарного вигляду, товарної якості, придатності для певної мети, довговічності, правового титулу і непорушення прав інтелектуальної власності.

За жодних обставин ми або наші афілійовані особи не несемо відповідальності за будь-яку шкоду, збитки, претензії або будь-які прямі, непрямі, випадкові, штрафні, спеціальні або побічні збитки будь-якого виду, включаючи, без обмежень, втрату прибутку, втрату доходу, втрату заощаджень, втрату даних, витрати на заміну або будь-які подібні збитки, незалежно від того, чи ґрунтуються вони на договорі, делікті (включаючи недбалість), суворій відповідальності або на інших підставах, що виникли в результаті використання послуг або продуктів, придбаних за допомогою послуг, або будь-яких інших претензій, пов’язаних з використанням послуг або продуктів, включаючи, але не обмежуючись помилками або упущеннями в будь-якому контенті, або будь-якими втратами або збитками будь-якого виду, понесеними в результаті використання послуг або будь-якого контенту (або продукту), опублікованого, переданого або іншим чином доступного за допомогою послуг, навіть якщо було повідомлено про можливість таких збитків. Оскільки деякі держави або юрисдикції не допускають виключення або обмеження відповідальності за непрямі або випадкові збитки, в таких державах або юрисдикціях наша відповідальність буде обмежена в максимальному обсязі, дозволеному законом.

13. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки, захищати і утримувати torross.co.uk і нашу материнську компанію, дочірні компанії, філії, партнерів, посадових осіб, директорів, агентів, підрядників, ліцензіарів, постачальників послуг, субпідрядників, постачальників, стажерів і співробітників від будь-яких претензій або вимог, включаючи розумні гонорари адвокатів, висунутих будь-якою третьою стороною через або в результаті порушення вами цих Умов надання послуг або документів, на які вони посилаються, або порушення вами будь-якого закону або прав третьої сторони.

14 ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У випадку, якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або таким, що не має юридичної сили, таке положення, тим не менш, буде виконуватися в повному обсязі, дозволеному чинним законодавством, а частина, що не має юридичної сили, буде вважатися відокремленою від цих Умов, і таке рішення не вплине на дійсність і юридичну силу решти положень.

15. РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

Ці Умови залишаються чинними до моменту їх розірвання вами або нами.

Ви можете розірвати Угоду в будь-який час, повідомивши нас про те, що ви більше не бажаєте користуватися нашими послугами, або коли ви припините користуватися нашим сайтом.

Ми можемо розірвати Угоду в будь-який час без попереднього повідомлення, якщо вважатимемо або підозрюватимемо, що ви не дотримуєтесь Умов та положень. З вас будуть стягнуті будь-які суми, що підлягають сплаті до дати розірвання Угоди включно, та/або ми можемо відмовити вам у доступі до наших Послуг (або будь-якої їх частини), якщо це буде доцільно.

16. УГОДА В ЦІЛОМУ

Невиконання нами будь-якого положення цих Умов не є відмовою від нього.

Ці Умови та положення, а також будь-які політики та правила роботи, розміщені нами на цьому веб-сайті або у зв’язку з Сервісом, становлять повну угоду і взаєморозуміння між вами і нами і регулюють використання вами Сервісу, замінюючи будь-які попередні або поточні угоди, повідомлення і пропозиції, усні або письмові, між вами і нами (включаючи, але не обмежуючись, будь-які попередні версії Умов та положень).

Будь-яка двозначність у тлумаченні цих Умов не повинна тлумачитися проти сторони, яка їх розробила.

17 ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО РЕГУЛЮЄ ВІДНОСИНИ

Ці Умови та будь-які окремі угоди, за якими ми надаємо вам Послуги, регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства.

18. ЗМІНИ ДО УМОВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов надання послуг, публікуючи оновлення та зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку нашого веб-сайту на наявність змін. Ваше подальше використання або доступ до нашого веб-сайту або Сервісу після публікації змін до цих Умов означає вашу згоду з такими змінами.

19. ПОЛІТИКА РОЗГЛЯДУ СКАРГ

Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою або листуванням щодо можливості подання скарги. Датою початку розгляду скарги буде дата отримання нами вашого листа з повідомленням про це. Термін розгляду скарг становить до 30 робочих днів з подальшим повідомленням вас про це.

20. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Будь-які питання можна надсилати на електронну адресу torross.store@gmail.com, або листом.

Контактні дані: 

Для отримання додаткової інформації про наші умови та положення, для роз’яснення занепокоєння або подання скарги, будь ласка, надішліть електронного листа на адресу: torross.store@gmail.com або в друкованому вигляді за адресою: бул. Дружби Народів, 38, Київ, 02000, Україна

тел. +38 (050) 324 82 31